Cine a câștigat reality show-ul de la Antena 1, produs de Mona Segall. Soția lui Răzvan Fodor face marele anunț despre câștigătorii sezonului 5, la finalul unei competiții care s-a desfășurat pe un traseu de peste 7.000 de kilometri.
Cine a luat trofeul de la America Express 2023. Irina Fodor a dezvăluit ce echipă a pus mâna pe premiul de 30.000 de euro
Cine a luat trofeul de la America Express 2023? Aceasta este întrebarea la care Irina Fodor le va răspunde telespectatorilor peste foarte puțin timp. Moderatoarea de la Antena 1 va dezvălui curând ce echipă a pus mâna pe premiul de 30.000 de euro.
Peste câteva ore va avea loc ultima eliminare de pe Drumul Aurului în care au mai rămas doar trei echipe. Cătălin Scărlătescu și iubita sa, Doina Teodoru s-au ales cu un cufăr și sunt cu un pas mai aproape de a ieși din competiție.
Cei doi îndrăgostiți au terminat cursa pe ultimul loc, însă tensiunile vor atinge cote maxime pentru că au mai rămas două cutii în emisiune. Verdictul final și deschiderea cuferelor se va desfășura miercuri, 22 martie, de la ora 20:30.
Participanții rămași în cursa de pe Drumul Aurului vor face tot ce le stă în puteri că nu se claseze pe ultimul loc. Candidații se folosesc de toată energia pe care o mai au pentru a face față misiunilor din concurs.
În plus, ei trebuie să evite să intre în posesia unui cufăr care este o amenințare sigură pentru eliminarea de la America Express 2023. Din păcate, echipa care are cutia cu totemul roșu încheie aventura de la Antena 1.
Ce echipă a pus mâna pe trofeul de la America Express 2023
Mai sunt doar două curse până când vom afla cine a câștigat America Express 2023. Provocările lansate de Irina Fodor se vor dovedi din ce în ce mai grele, lucru observat de unul dintre concurenții de la Antena 1.
„Am zis că-mi dau sufletul, nu mai rezistam. Am făcut un efort fantastic”, spune juratul de la Chefi la cuțite, Cătălin Scărlătescu, notează a1.ro. Neplăcerile sunt confirmate și de cântăreața Andreea Bălan.
„Nu-mi aduc aminte să mai fi făcut ceva atât de greu. Am simțit că nu mai pot și că, dacă mă opresc, nu mai plec de-acolo”, a declarat jurata de la Te cunosc de undeva, mai arată sursa menționată anterior.
Cât despre cine a câștigat America Express 2023 vom afla în marea finală de pe 26 martie 2023, la Antena 1, sau pentru cei ce nu au rabdare, AICI!. Emisiunea se va difuza la aceeași oră ca și până acum: 20:30, telespectatorii așteptând cu sufletul la gură seara decisivă.