• Acasa
  • Actualitate
  • Bancuri
  • Divertisment
  • Sanatate
  • Politica
  • Sport
  • Horoscop

Vremea azi, 28 martie. Temperaturi scăzute, vânt puternic și ploi abundente în cea mai mare parte a țării

28 martie 2023

Cum va fi vremea de Florii și de Paște. ANM, anunț surprinzător pentru români

27 martie 2023

Elev român de 17 ani, STOP CARDIAC în timpul orelor de școală, în Florența, Italia. „Drum lin către îngeri, suflet bun şi blând!”

24 martie 2023

Pachete cu alimente 2023! Când începe distribuirea lor și cine sunt românii care le vor primi

23 martie 2023
Facebook Instagram
MGnews
miercuri, 29 martie
Facebook Instagram
MGnews
Facebook Twitter Instagram
Prima pagină » Smiley și Gina, părinți pentru a doua oară! Artistul a făcut dezvăluirile pe care toată lumea le aștepta
Fără categorie

Smiley și Gina, părinți pentru a doua oară! Artistul a făcut dezvăluirile pe care toată lumea le aștepta

Petrut AlexBy Petrut Alex4 februarie 2023Niciun comentariu3 Mins Read
Facebook WhatsApp Telegram LinkedIn Twitter Email Pinterest Tumblr VKontakte
Share
Facebook WhatsApp

Smiley radiază de când pe lume a venit micuța Josephine, fiica lui și a Ginei Pistol. Cei doi roiesc în jurul fetiței, iar Smiley s-a transformat în tătic exemplar. Artistul și-a deschis sufletul și ne-a vorbit despre „comoara” lui de acasă, într-un interviu emoționant.

Gina Pistol și Smiley trăiesc cea mai frumoasă, dar și cea mai solicitantă perioadă a vieții lor, de când pe lume a venit fetița lor, Josephine. Tot universul le-a fost dat peste cap de micuță, care a devenit răsfățata familiei.

Deși puțini l-ar fi văzut, în urmă cu câțiva ani, la casa lui, cu copii, iată că pe artist îl prinde de minune rolul de tătic. Acesta este topit după micuța Josephine care, în luna martie, va împlini doi anișori, și încearcă să facă față cu brio îndatoririlor de părinte. Smiley ne-a mărturisit, în premieră, că și-ar mai dori un copil.

Smiley, cât de mult te-ai schimbat de când ai devenit tătic?

Sunt mult mai bogat acum, nu știu dacă mai matur, dar e clar că trăiesc cu totul altfel, simt cu totul altfel, parcă totul are un sens. Totul are o însemnătate mai mare, totul este mai intens. Am o bucurie mult mai mare și parcă nimic nu e mai important decât sănătatea familiei mele și timpul petrecut cu familia mea.

De cine e cea mai atașată Josephine? De tine sau de Gina?

Ca orice copil, e foarte atașată de mamă, după care de mine.

Ce a zis prima dată, mama sau tata?

Eu am impresia că a zis tata, dar nu știu sigur, aici s-ar putea să mă înșel.


Care ți s-a părut cel mai greu moment ca și tătic cu Josephine?

Cea mai grea perioadă a fost momentul în care am trecut la hrană normală și am renunțat la laptele de la sân. Aia a fost o perioadă grea, ea a fost și răcită un pic în perioada aia. Dar, per total e ok, te descurci.

Nu mi se pare nimic greu, mi se pare că totul face parte din proces și trebuie să le trăiești, să le simți pe toate pentru că eu cred că relația dintre părinți și copii trebuie să fie exact ca o relație de prietenie, trebuie să treci și prin bune și prin rele. Cu cât treci prin mai multe, legătura e mai puternică.

Te moștenește? Cântă, dansează?

Nu cântă neapărat pe melodiile mele, cântă ce i se pare ușor de fredonat, dar prinde foarte ușor piesele, are preferințe muzicale clare, are mai multe playlist-uri: are playlist de balet, playlist de dimineață, playlist-ul de somn. Dansează, cântă, face toate fețele posibile. Mi se pare un copil fantastic, nu știu dacă face lucruri anormale sau normale pentru vârsta ei, dar fiecare părinte își laudă copilul.

Vă mai doriți un copil?

Noi suntem bucuroși acum că am primit-o pe Josephine. Ne simțim binecuvântați și, dacă mai meritam încă unul, cu siguranță îl vom primi cu toată dragostea.

Gina Pistol și Smiley formează unul dintre cele mai reușite și mai frumoase cupluri din show-biz. Cei doi sunt împreună de mai bine de șapte ani de zile. Micuța Josephine le-a schimbat viața de când a venit pe lume. Aceasta urmează să împlinească 2 anișori pe data de 9 martie.

Share. Facebook Twitter Pinterest LinkedIn Tumblr Email Reddit VKontakte Telegram WhatsApp
Petrut Alex

Alex Petrut este  in prezent este redactor al publicației Mgnews.ro.de 2 ani. Mihai are 31 de ani și e absolvent a Facultății de Stiinte Aplicate. Îi plac foarte mult filmele si cărțile sci-fi/horror și adoră să gătească. În prezent cochetează și cu arta și este membru fondator a „Teatrului Gimly".

Related Posts

La 99 de ani, continuă să MUNCEASCĂ în fiecare zi în grădină. „Nu pot să stau, trebuie să fac ceva”

29 martie 2023

Leacul primăverii. Curăță plămânii și previne atacul vascular

29 martie 2023

IREAL ce salariu are un român care lucrează ca gunoier în Germania. În România, nu ar câștiga acești bani nici ca profesor universitar!

29 martie 2023

Un pensionar austriac a angajat un român de 30 de ani, pentru a avea grijă de el. IREAL ce i-a făcut tânărul, în timp ce bătrânul dormea

29 martie 2023
Add A Comment

Leave A Reply Cancel Reply

Articole recente

La 99 de ani, continuă să MUNCEASCĂ în fiecare zi în grădină. „Nu pot să stau, trebuie să fac ceva”

29 martie 2023

Leacul primăverii. Curăță plămânii și previne atacul vascular

29 martie 2023

Mihai, ce mașină are tatăl tău?

29 martie 2023

IREAL ce salariu are un român care lucrează ca gunoier în Germania. În România, nu ar câștiga acești bani nici ca profesor universitar!

29 martie 2023

Horoscop 21 februarie 2023. Ploua cu NOROC peste 3 zodii

21 februarie 2023

Zodiac chinezesc pentru miercuri, 15 februarie 2023. Veste bună pentru o zodie, ghinion pentru alte trei

15 februarie 2023

Copiii primesc alocații mai mari. La ce sume vor ajunge acestea

16 februarie 2023

Ajutorul de înmormântare a fost majorat. Ce sumă primește o familie de la bugetul Asigurărilor Sociale

11 februarie 2023

Se schimbă harta Metrorex. Stațiile de metrou care apar în București

4 februarie 2023

După o lună de la dispariție, Vasile a fost găsit fără viață! Familia l-a așteptat în fiecare zi să se întoarcă acasă

4 februarie 2023

Un nou cutremur vineri dimineață, în România. Ce măsuri a luat INFP

17 februarie 2023

Zi tristă pentru presa românească: Magda a murit la 40 de ani

13 februarie 2023
Divertisment

Mihai, ce mașină are tatăl tău?

29 martie 2023

Trei țărani se mută la oraș…

28 martie 2023

Dupa ce a examinat-o temeinic..

22 martie 2023

Un comis voiajor bagă divorţ nevestei..

22 martie 2023
© 2023 MGNEWS - Toate drepturile rezervate
  • Acasa
  • Actualitate
  • Bancuri
  • Divertisment
  • Sanatate
  • Politica
  • Sport
  • Horoscop

Type above and press Enter to search. Press Esc to cancel.